banner461

Nevşehir Uğur Okulları'ndan Vali Becel'e Ziyaret

Nevşehir Uğur Okulları Kurucusu Sercan Gümüştekin ile Okul Müdürü Mehmet Ağkemik, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'i makamında ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Uğur Okulları'ndan Vali Becel'e Ziyaret
11 Mart 2021 Perşembe 17:42

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Uğur Okulları Kurucusu Sercan Gümüştekin ile Okul Müdürü Mehmet Ağkemik'i makamında kabul etti.

Okul ortamı ile birlikte başlayan eğitim-öğretim hayatının, çocuklarımızın geleceği için olduğu kadar ülkemizin geleceği için de son derece önemli olduğunu ifade eden Vali Becel, “Devletimiz de bu anlayıştan yola çıkarak son yıllarda eğitime yaptığı yatırımları artırmış, bütçeden en büyük payı eğitime ayırmıştır. Ülkemizin geleceği açısından son derece önemli bu sorumluluğun ifasında girişimcilerimizin eğitim konusundaki yatırımlarıyla açılan özel okullar ile hayırsever vatandaşlarımızın eğitime verdiği destekler çok büyük önem ifade etmektedir. Bu vesileyle eğitime yatırım yaparak gençlerimizin daha güzel bir geleceğe ulaşmasında pay sahibi olan, elini taşın altına koyan eğitim sevdalılarına, bu okullarda emek veren idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali Becel'de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken sohbette Nevşehir'in eğitimi konuşuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.