banner461

Nevşehir'de Eğitime Yeni Yatırımlar

Nevşehir’de il milli eğitim müdürlüğünün koordinesinde gerçekleştirilen yeni eğitim yatırımlarının büyük bir bölümünde ihale çalışmaları tamamlandı.

banner15
Nevşehir'de Eğitime Yeni Yatırımlar
18 Aralık 2014 Perşembe 17:01

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de il milli eğitim müdürlüğünün koordinesinde gerçekleştirilen yeni eğitim yatırımlarının büyük bir bölümünde ihale çalışmaları tamamlandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek’in bizzat takip ettiği ihale çalışmalarında ilimize 4 önemli eğitim yatırımının kazandırılması hedefleniyor.

Edinilen bilgiye göre; ilimizde önümüzdeki günlerde inşasına başlanacak olan 32 ve 24 derslikli iki imam hatip lisesinin ihalesi yapıldı. Nevşehir Endüstri Meslek Lisesine 18 derslikli yeni ek bina ihalesi de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. TOKİ’de 24 derslikli ilkokul binası için ihale yapıldı ve inşaat çalışmalarına başlandı.

İhaleleri yapılan yeni eğitim yatırımlarının söz konusu ihalelerle ilgili bir sorun yaşanmaması durumunda en kısa zamanda inşaat safhasına geleceği belirtiliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bu nasıl planlama... - 7 yıl önce
biraz da ilokul yapın..nerde hani..bu çocuklar nerde okuyacak...2000 evlere acilen ilkokul şart...ayrıca r.nail çöküyor...bu yıl yenilenmez ise çökecek...2000 evler toki içerisinde ilkokul yok...güzelyurt ilkokulu yetersiz...bir ilkokul daha gerekli. planlama yok..arsa yok..toplan- dağıl...