banner461

NEVÜ Gülşehir MYO ve Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği Protokolü İmzalandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Gülşehir Meslek Yüksekokulu (MYO) ve Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Mesleki Gelişime Yönelik” işbirliği protokolü imzalandı.

banner15
NEVÜ Gülşehir MYO ve Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği Protokolü İmzalandı
28 Aralık 2020 Pazartesi 13:42

banner143
banner134

Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Öğr. Üyesi Serdar Vural Uygun’un makamında gerçekleştirilen iş birliği protokolü imza törenine; Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çiftci, Gülşehir MYO Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mehtap Arıcı Kazıcı, Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı ve Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümü öğretmenleri katıldı.  

Protokole ev sahipliği yapan Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Öğr. Üyesi Serdar Vural Uygun, iş birliği protokolü kapsamında yerel kalkınmaya desteğin yanı sıra, mesleki gelişime yönelik iyileştirmeler, öğrencilerin istihdam olanaklarının geliştirilmesi için ortak çalışmalar, toplumsal sorunların çözümüne yönelik sosyal ve kültürel projelerin yapılması, müfredat iyileştirme çalışmalarıyla her iki kurum için eğitim-öğretim faaliyetlerinin gelişmesine önemli katkıda bulunulacağını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.