banner461

NEVÜ Kozaklı MYO ve Kozaklı Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü

NEVÜ Kozaklı MYO ve Kozaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

banner15
NEVÜ Kozaklı MYO ve Kozaklı Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü
31 Aralık 2020 Perşembe 15:18

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Kozaklı Meslek Yüksekokulu (MYO) ve Kozaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Mesleki Gelişime Yönelik” işbirliği protokolü imzalandı.

Kozaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile gerçekleştirilen iş birliği protokolü imza törenine; Kozaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Aşkar, Kozaklı MYO Müdürü Öğr. Gör. Muhammet Özalp, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdi Kayabınar Meslek Yüksekokul Sekreteri Orhan Bulat katıldı. 

Kozaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Aşkar ve Kozaklı MYO Müdürü Öğr. Gör. Muhammet Özalp’ın birlikte imza attığı iş birliği protokolü ile yerel kalkınmaya desteğin yanı sıra, mesleki gelişime yönelik iyileştirmeler, öğrencilerin istihdam olanaklarının geliştirilmesi için ortak çalışmalar, toplumsal sorunların çözümüne yönelik sosyal ve kültürel projelerin yapılması, müfredat iyileştirme çalışmaları hedeflenmekte. Protokol kapsamındaki çalışmalar, her iki kurum için eğitim-öğretim faaliyetlerinin geliştirilmesine de önemli katkıda bulunacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.