banner461

NEVÜ Rektörü Bağlı, RTE Proje İHL’de Felsefe Dersi Verdi

Yeni yeni projelere imza atan Nevşehir’in ilk Fen ve Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi bu seferde yapılan protokol gereği öğrencilerle Rektörü buluşturdu.

banner15
NEVÜ Rektörü Bağlı, RTE Proje İHL’de Felsefe Dersi Verdi
27 Kasım 2019 Çarşamba 12:38

banner517
banner134

Protokol gereği Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ADEP (Akademik Destek Programı) çerçevesinde Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan Fen ve Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi 11. Sınıf öğrencilerine Felsefe dersini Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı verdi

Okul Müdürü Veli Sağır şunları bildirdi; “Amacımız bu protokol gereği öğrencilerimizin bir üst öğrenime hazırlanırken Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanındaki farkındalıklarını arttırmak, ön öğrenmelerle hazır bulunuşluklarını sağlamak ve bu alanlardaki disiplinleri hayatlarında anlamlandırmalarına katkı vermek, fen bilimlerine ve sosyal bilimler alanında kabiliyetleri doğrultusunda gelişmelerine destek vermek, analitik düşünme becerilerini geliştirmek, bilim ve medeniyet tarihimizde öne çıkan bilim insanlarını tanımalarını, onların hayatları, eserleri ve etkileri hakkında bilgi edinmelerini sağlamak, bu doğrultuda daha donanımlı, özgüvenleri yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlayarak onlara kendi kültür ve medeniyet değerlerimiz hakkında farkındalık kazandırmaktır. dedi.

Sağır” Bu kapsamda okulumuzda öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlayan Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlıya teşekkür etti. Protokol gereği ADEP programı doğrultusunda bu derslerin devam edeceğini bildirildi.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.