banner461

NEVÜ ÜSET MYO ve Ürgüp İlçe Milli Eğitim Arasında İşbirliği Protokolü

NEVÜ ÜSET MYO ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında “Mesleki Gelişime Yönelik” İşbirliği Protokolü İmzalandı

banner15
NEVÜ ÜSET MYO ve Ürgüp İlçe Milli Eğitim Arasında İşbirliği Protokolü
12 Ocak 2021 Salı 12:10

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu (ÜSET MYO) ile Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Mesleki Gelişime Yönelik” işbirliği protokolü imzalandı.

Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen protokole birlikte imza atan Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ve NEVÜ Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Duygu Eren, protokolün her iki kurum için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü ( ÜSET MYO) ile Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasındaki iş birliğine ait usul ve esasları belirleyen protokolle; her iki kurum arasında bilgi alışverişinin temini ve güçlendirilmesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki meslek liselerinde mesleki gelişime yönelik iş birliklerinin yapılması, Meslek Lisesi ve MYO öğrencilerinin istihdam imkânlarının geliştirilmesinde ortak çalışmaların yapılması, toplumsal konularda sorun tespiti ve çözüm önerilerin geliştirilmesi için ortak bilimsel araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin yapılması, kurumlar arası iş birliğinin geliştirilmesi ve bu iş birliği kapsamında ortak faaliyetler düzenlenmesi, kurumlar arası bilgi paylaşımı kapsamında NEVÜ Kütüphanesinin Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ve öğrencileri tarafından kullanımına teşvik edilmesi amaçlanmakta.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.