banner461

NEVÜ’de Tiyatro Şöleni: Krem Karamel

NEVÜ’de Tiyatro Şöleni: Krem Karamel

banner15
NEVÜ’de Tiyatro Şöleni: Krem Karamel
14 Mart 2022 Pazartesi 16:13

banner517
banner134

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Trabzon Devlet Tiyatrosu bünyesinde Zeynep Kaçar’ın yazdığı ve Funda Mete’nin yönettiği "Krem Karamel" adlı tiyatro oyunu, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)’de tiyatro severlerle buluşacak.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne bağlı tüm Bölge Müdürlüklerince NEVÜ’de her ay düzenli olarak temsil verilmesinin karara bağlanmasının ardından yedinci tiyatro gösterisi 19 Mart 2022 Cumartesi günü saat: 20:00’de "Krem Karamel" adlı tiyatro oyunu ile devam edecek.

İlgili protokol kapsamında NEVÜ Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi Damat İbrahim Paşa Salonunda düzenli olarak sahnelenecek tiyatro etkinliği biletleri öğrenciler için 10 TL ve tam bilet fiyatları ise 18 TL olarak belirlenirken, tiyatro severler biletlerini Devlet Tiyatroları’nın internet sitesi www.devtiyatro.gov.tr üzerinden temin edebilecek.

Tiyatronun Konusu:

Her şey olması gerektiği gibi… Mükemmel bir mutfakta kocası ve çocukları için yemek pişiren bir kadın… Kocasının ve çocuklarının rahatı, mutluluğu her şeyden daha önemli… Bu kadın ne kadar mutlu değil mi?

Çok mutlu… Çooook mutlu… Gerçekten öyle değil mi?

Yer: NEVÜ Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi Damat İbrahim Paşa Salonu

Tarih: 19 Mart 2022 Cumartesi

Saat: 20:00

Bilet Temini

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Biletini Al: https://biletinial.com/tiyatro/krem-karamel-devlet-tiyatrosu


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.