banner461

NEVÜ’ye “Yılın En İyi Üniversitesi” Ödülü

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz (ÜSET) Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, 13 madalya ile birlikte “Yılın En İyi Üniversitesi” kupasını kazandı.

banner15
NEVÜ’ye “Yılın En İyi Üniversitesi” Ödülü
20 Kasım 2019 Çarşamba 16:04

banner134

NEVÜ Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, dünya genelinde 45 federasyon ve derneğin katkısıyla gerçekleşen uluslararası “I. Gastro World Master Chefs Internationalyarışmasında toplamda 13 madalya kazanarak, “Yılın En İyi Üniversitesi” kupasını NEVÜ’ye getirdi.

Ürgüp Kaymakamlığı ve NEVÜ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığının katkılarıyla Öğr. Gör. Osman Özer koordinatörlüğünde Aşçılık Programı öğrencileri Cemre Monaz, Hatice Asel Bodur, Neslihan Panuş, Esra Poyraz, Nesibe Demirlek, Onur Karataş, İsmail Has, Sima Özdemir, Beyza Çiftçi ve Berat Gürler katıldı. Öğrenciler, bireysel et, bireysel tavuk, balık, tatlı ve ekip kategorilerinde toplam 13 madalya elde ettiler.

Yarışmanın ardından ÜSET MYO Müdürü Doç. Dr. Aziz Gökhan Özkoç’u makamından ziyaret eden Öğr. Gör. Osman Özer ve yarışma ekibi, “Yılın En İyi Üniversitesi” kupasını kendilerine takdim ettiler. Yarışma ekibini bu prestijli ödülü üniversiteye kazandırdıkları için tebrik eden Özkoç, Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı başta olmak üzere üniversitenin Genel Sekreteri Nihat Çavuşoğlu ile İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı çalışanlarına teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.