banner461

Norm Fazlası Öğretmen Atamaları İptal Edildi

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilimiz genelindeki okullara müdür baş yardımcısı ve müdür yardımcılarının atamalarındaki gecikme nedeniyle norm fazlası öğretmen atama sürecini de ileri bir tarihte açıklama kararı aldı.

banner15
 Norm Fazlası Öğretmen Atamaları İptal Edildi
20 Aralık 2014 Cumartesi 16:59

banner517
banner134

 Norm Fazlası Öğretmen Atamaları İptal Edildi

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilimiz genelindeki okullara müdür baş yardımcısı ve müdür yardımcılarının atamalarındaki gecikme nedeniyle norm fazlası öğretmen atama sürecini de ileri bir tarihte açıklama kararı aldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden konuya ilişkin yapılan açıklamada; “İlimiz genelinde norm kadro fazlası durumunda bulunan öğretmenlerimizin atama işlemleri ile ilgili atama kılavuzu, atama takvimi ve başvuru formu daha önce Müdürlüğümüz internet adresinden yayınlanmıştı. Ancak müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı görevlendirme sürecinin henüz tamamlanamamasından dolayı Norm Kadro Fazlası Öğretmen atama kılavuzunun ekinde bulunan atama takvimi iptal edilmiş olup, ileriki günlerde yeni atama takvimi Müdürlüğümüz internet adresinden ilan edilecektir” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 6 yıl önce
Ne kadar beceriksizler atama takvimi yayinliyo ona bile uyamiyo iptal ediyo madem yetişmiycek atama takvimi Neden yayinliyon milli eğitim ne iş yaptığından da haberi yok
Avatar
kazım - 6 yıl önce
atama takvimi o zaman yaza kalır tarih geçtiği için yoksa mağduriyetler ve mahkemeler sezonu açılır