banner461

Özel Kardelen Anaokulundan Büyük Erasmus Başarısı

Nevşehir Özel Kardelen KolejiAnaokulu Avrupa Birliği Erasmus+ KA229 Stratejik Okul Ortaklığı Projeleri kapsamında büyük bir başarı elde etti.

banner15
Özel Kardelen Anaokulundan Büyük Erasmus Başarısı
23 Mart 2021 Salı 15:04

banner517
banner134

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Anaokulu Avrupa Birliği Erasmus+ KA229 Stratejik Okul Ortaklığı Projeleri kapsamında “Magic Library” (sihirli kütüphane) başlıklı projesi kabul edilmiştir.

Proje kapsamında proje ortağı olan ülkelere (Romanya, İtalya, Portekiz ve Fransa’ya) çalışma ziyaretleri düzenlenecek olup 2 yıl sürecek olan projeye öğretmenler ve öğrenciler katılacaktır. Proje ortakları olan ülkelerde çalışma ziyaretlerinde bulunulacak ve toplantılar gerçekleşecektir.

Projenin amacı anaokulu öğretmenlerinin eğitimlerine yöneliktir. Bu proje ile öğretmenlerimiz STEAM ve bilişim teknolojilerini kullanarak yetkinliklerini geliştireceklerdir. Çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerine yeni yaklaşımlar getirmek üzere çalışmalarda bulunacaklardır.

Magic Library Erasmus Projemiz için Özel Kardelen Anaokulu olarak ilk etkinliğimiz olan logo çalışmamızı ve hikaye okuma köşemizi İngilizce dersinde hazırladık ve birbirinden farklı kazanımları olan İngilizce hikayeler ile sihirli kütüphanenin küçük yaş grubundaki etkilerini not alarak raporlarını hazırladık. Özel Kardelen Anaokulu 3 yaş v 4 yaş grubu öğrencileri, MAGIC LİBRARY sihirli bir kütüphane düşünüp hayaller kurdular. Özel Kardelen Anaokulu öğrencilerinin Erasmus kapsamındaki proje çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Özel Kardelen Anaokulu öğrencileri hem eğleniyor hem öğreniyorlar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.