banner461

Rektör Yardımcısı Çiçek, ‘Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi’ne Katıldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Çiçek’in katıldığı Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi,  Aksaray Üniversitesi ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ortaklıkları ile  düzenlenen “Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi” gerçekleştirildi.

banner15
Rektör Yardımcısı Çiçek, ‘Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi’ne Katıldı
11 Kasım 2019 Pazartesi 11:22

banner134

Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongrenin açılış törenine, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Rektör Yardımcıları  Prof. Dr. İlyas Gökhan ile Prof. Dr. Cahit Tağı Çelik, NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Çiçek, Aksaray Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Özçifçi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, akademisyenler, davetliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Programa konuşmacı olarak Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kudret Bülbül, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bekir Sıddık Gür ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl katıldılar.

Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl’ün sunumu sonrasında bilimsel oturumlar ile devam eden Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi, gerçekleştirilen sosyal etkinliklerin ardından sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.