banner461

Tekin: 'Şehrimize her anlamda destek olacağız '

Nevşehirli Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'i makamında ziyaret etti. 

banner15
Tekin: 'Şehrimize her anlamda destek olacağız '
27 Şubat 2021 Cumartesi 19:08

banner517
banner134

Enson İstanbul Vali Yardımcılığı ve Başakşehir Kaymakamlığı görevini de yürütmüş bulunan Nevşehirli Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'i makamında ziyaret etti. 

Her zaman ve her şartta Nevşehir'in, hemşehrileriin emrinde olarak Türkiye Cumhuriyetine hizmet etmeye devam ederek Nevşehir'e her alanda destek olacaklarını ifade eden NEVBİAD Başkanı Kazım TEKİN eğitim alanında da müdürlüğe her anlamda destek olacaklarını dile getirdi. Ayrıca Nevşehir'in eğitimde de her geçen yıl büyük bir gelişme gösterdiğini belirterek özverili çalışmalarından dolayı Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'e ve eğitim camiasına teşekkürlerini iletti. 

Milli Eğitim Müdürü Murat Demir sivil toplum kuruluşlarının eğitimin niteliğinin artmasındaki payından bahsederek Nevşehir'in her alanda gelişmesi için faaliyetlerini hızla devam ettiren NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin'e Nevşehir'in eğitimine verdiği destek ve nazik ziyareti için teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.