banner461

Türk Eğitim Sen 2. Döneme İstişare İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı ile Start Verdi.

Tes. Nevşehir şubesi bir yandan okul kurum ziyaretlerini sürdürürken diğer yandan da sendika binasında üyeleriyle buluşarak eğitim ve istişare toplantılarına devam ediyor.

banner15
Türk Eğitim Sen 2. Döneme İstişare İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı ile Start Verdi.
21 Şubat 2018 Çarşamba 09:05

banner517
banner134
Tüm ilçe ve Üniversite yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla sendika binasında yapılan toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verilerek “sen ben değil biz varız.” Denilerek   2.dönem sendikal çalışmalarına ağırlık verilerek başlandı.
Toplantı açılışında söz alan Teşkilatlandırmadan sorumlu başkan yardımcısı Seyit Gemici tüm ilçelerimizin ve üniversitemizin yönetim kurulları oluşturulmuş hızlı bir şekilde çalışmalarına başlamıştır. Eğitim ve Sosyal ilişkilerden sorumlu başkan yardımcısı Hasan Hüseyin İyilikli sendikanın gezi programları ve eğitim çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Şube başkanı Tayfur Urgenç; sendikanın çalışma alanları son iki ay içerisinde ziyaret edilen kurumlar, üye artışı konularında bilgilendirici konuşma yaptı. İletişim ve istişarenin kendileri için önemli olduğunu vurguladı. İlçe başkanlarının yaptığı konuşmalar ile karşılıklı fikir teatisiyle geçen toplantı iyi dilek temennileri ile sona erdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.