banner461

Türk Eğitim-Sen Yönetimini 110 Delege Belirleyecek

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı tarafından 14 Ekim 2017 tarihinde yapılan delege seçimlerine ilişkin bir açıklama yayınlandı.

banner15
Türk Eğitim-Sen Yönetimini 110 Delege Belirleyecek
16 Ekim 2017 Pazartesi 14:13

banner517
banner134
14 Ekim 2017 tarihinde başta Nevşehir Merkez ilçe olmak üzere eş zamanlı olarak tüm ilçelerde yapılan delege seçimlerinin büyük bir olgunlukla tamamlandığını belirten Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, seçilen 100 delegenin ve tabi delege olan 10 delegenin 11 ya da 12 Kasım'da yapılacak 2. Olağan Genel Kurul'da oy kullanarak şube başkanı ve şube yönetim kurulu üyelerini yeniden belirleyeceğini ifade etti.
 
Delege seçimi öncesi ve sonrasında üyeleri ve delegeleri taraf gibi göstererek Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi üyelerini ayrıştırma ve kutuplaştırma eylemi içerisinde olanların tavırlarını da kınayan sendika yönetimi, Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi'nin tüm üyelerinin sendikanın geleceği ve güçlenerek büyümesi için aynı misyonla hareket eden ve birbirinden farkı olmayan inanmış eğitim ordusu olduğunu da vurguladı.
 
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi tarafından ilerleyen günlerde açıklanacak olan 2. Olağan Genel Kurul tarihi sonrasında, genel kurulda oy kullanacak 110 delegeye başarılar dileyen Mustafa Uğur ve yönetim kurulu üyeleri, delege seçimlerine katılım sağlayan ve seçime katılamayan ama gönlü sendikasıyla olan tüm sendika üyelerine teşekkür ederek, çalışma hayatlarında başarılar diledi.
 
 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.