banner461

TÜRKAV Nevşehir Şubesinin Resmi Kurum Ziyaretleri Devam Ediyor

TÜRKAV Nevşehir Şubesinin Resmi Kurum Ziyaretleri Devam Ediyor

banner15
TÜRKAV Nevşehir Şubesinin Resmi Kurum Ziyaretleri Devam Ediyor
16 Ağustos 2020 Pazar 03:02

banner517
banner134

TÜRKAV Nevşehir Şubesi Basın ve Halkla İlişkiler Biriminden yapılan açıklamada;

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı TÜRKAV Nevşehir Şubesi Başkanı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte resmi kurum yöneticilerini ziyaret ederek TÜRKAV’ın çalışmaları hakkında bilgiler verdiler ve gündemi değerlendirdiler.

Tüm Resmi kurumlarda üyeleri bulunan TÜRKAV Nevşehir Şubesinin, gerek kamu dairelerinde gerek vatandaş nezdinde meydana gelen sorunları, ilgili kurum amirleri ile istişare ederek TÜRKAV üyelerinin üzerine düşen bir sorumluluk var ise göreve hazır olduklarını ve her zaman devletin ve milletin yanında yer alacaklarını dile getirdiler.

Yakında zamanda Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar’ı, PTT Nevşehir Başmüdürü Niyazi Bal’ı ve Kapadokya Havalimanı Müdürü Serdar Yılmaz’ı makamlarında ziyaret ettiklerini, hoş sohbet ve misafirperverliklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Resmi kurumlara ziyaretlerin salgın önlemleri kapsamında devam edeceğini ve vatandaşlarımıza TÜRKAV’ın kapılarının açık olduğunu ve her konuda kendileriyle temasa geçerek görüşmelerde bulunabilecekleri belirttiler.

TÜRKAV Nevşehir’e maddi ve manevi desteklerinden dolayı ülkücü teşkilata mensupdava arkadaşlarına ve tüm Nevşehirli hemşehrilermize teşekkür ettiklerini belirttiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.