banner461

Vali Becel; 'Nevşehir'de önceliğimiz çocuklarımız ve eğitimleri'

Nevşehir Valiliğince, Okul Aile Birliği Güvenlik Toplantısı , Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonu'nda yapıldı.

banner15
Vali Becel; 'Nevşehir'de önceliğimiz çocuklarımız ve eğitimleri'
27 Ekim 2021 Çarşamba 14:00

banner517
banner134

Recep Tayyip Erdoğan Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda  Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in başkanlığında Okul Aile Birliği Toplantısı gerçekleştirildi.

Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonu'nda Vali İnci Sezer Becel başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, Vali Yardımcısı Mehmet Maraşlı,  İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, belde belediye başkanları, muhtarlar, okul müdürleri, sivil toplum örgütleri, okul aile birliği başkanları ve diğer yetkililerin katılımıyla gerçekleşti.

Önceliğimiz çocuklarımız ve onların eğitimleri

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Güvenliği Değerlendirme Toplantısı, Valimiz İnci Sezer Becel bașkanlığında, ilgili kurum yöneticileri, müdürler, öğretmenler ve okul aile birliği bașkanlarının katılımları ile gerçekleştirildi.

Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğünün hazırlamış olduğu sunumla başladı. Sunumlarda okul güvenliği ile ilgili faaliyetler, taşımalı eğitim kapsamında yapılan denetimler, okul servis araçları yönetmeliği, uyuşturucu madde istatistikleri, yapılan denetimler, uygulanan idari para cezaları ile adli işlemlere yer verildi.

Okul Aile Birliği Başkanları üyeleri ve vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Asayiş Şube Müdürü Fatih Yiğit Asayiş konularında, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Haluk Helvacı Trafik konularında, Polis Memuru Ali Ağkoç Siber Suçlarla Mücadele konularında ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru ise Narkotik konularında slayt eşliğinde gerekli sunum ve bilgilendirme yapmış,

Toplantı sonunda; İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Jandarma Komutanı Bahittin Murat Yakın, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli ‘nin katılımı ile soru-cevap ve öneriler konularında söyleşi yapılarak sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.