banner461

Yazar Yaşar Bayraktar Altınyıldızlılarla Buluştu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 30 Mart Çarşamba günü Eğitimci Yazar Yaşar Bayraktar ile buluştular. 

banner15
Yazar Yaşar Bayraktar Altınyıldızlılarla Buluştu
30 Mart 2022 Çarşamba 14:08

banner517
banner134

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri 30 Mart Çarşamba günü Eğitimci Yazar Yaşar Bayraktar ile buluştular. 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmayı son derece önemsiyoruz. Kurum olarak çocuklarımızın daha ilkokul sıralarında yazarlarla tanışıp üretken birer birey olmalarını sağlamak amacıyla bu seneki Kütüphaneler Haftasında öğrencilerimizin düzeyine uygun kitap yazan yazarlarla tanışmalarını sağlıyoruz. Etkinliklerimiz kapsamında öğrencilerimiz, okuma serüvenlerine sonsuz ufuklar açacak yazarlarla buluşuyorlar. Öğrenciler, kitaplarını okuyup eserleri üzerine inceleme yaptıkları yazarlarla sohbet etme şansı yakalarken okulumuzda açılan stantlardan da kütüphaneleri için kitap seçme fırsatı yakalıyorlar. Okuma becerisinin hayatın bütün aşamalarına yayılan bir alışkanlık haline gelmesi ve kitap okuma bilincinin yerleşmesi için yıl boyunca desteklediğimiz ve okumaya yönlendirdiğimiz öğrenciler, gelenekselleşmiş olan kitap şenliği ile kitapların zengin ve renkli dünyasıyla iç içe olup, kitaplarını okudukları yazarlarla bir araya geliyorlar. 

Bu kapsamda kitap dostu, çocuk kitapları yazarı Sayın YAŞAR BAYRAKTAR bugün öğrencilerimizle bir araya geldi. Zerdali, Pelerinsiz Kahraman, 3 Kafadar Serisi, Dil Bilgisinin Sırları ve daha birçok kitapları olan yazarımız öğrencilerimizin merak ettiği sorulara da cevap verdi. Yazarımıza günün anısına okulumuz plaketi Müdür yardımcımız Yüksel ARIKAN tarafından takdim edildi. 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak bu keyifli söyleşi, etkinlik ve imza günü için kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.