banner461

Acıgöl Kooperatifinde, Başkan Bayram Ali Adıgüzel güven tazeledi

Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu'nda, Bayram Ali Adıgüzel başkanlığa yeniden seçildi.

banner15
Acıgöl Kooperatifinde, Başkan Bayram Ali Adıgüzel güven tazeledi
14 Temmuz 2021 Çarşamba 12:26

banner517
banner134

Acıgöl Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Bayram Ali Adıgüzel üyelerin oy birliği ile devam kararı alındı.

Acıgöl Şehit Uğur İpek Kültür Merkezinde düzenlenen Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kuruluna Acıgöl belediye başkanı Ercan Ertaş, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Korkutmaz,  Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adem Özcan, köy muhtarları ve delegeler katıldı.

Acıgöl Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan genel kurulunda mevcut Başkan Bayram Ali Adıgüzel, seçimlerde güven tazeledi.

Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayram Ali Adıgüzel konuşmasında, "Genel Kurulumuza katılarak bize Desteklerini Bildiren Tüm Esnaf Kardeşlerime Teşekkür Ederim" dedi.

Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunda oy çoğunluğu ile güven tazeleyen Başkan Bayram Ali Adıgüzel ve yönetimini tebrik eder, genel kurulun Acıgöl ilçemize ve tüm esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

Haber: Adnan Yıldız


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.