banner461

Açıkgöz, Müjdeler Olsun Hashtag’i İle Paylaştı

Türkiye tarihinin en büyük doğal gaz rezervinin bulunmasının ardından AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, sosyal medya hesabından #MüjdelerOlsun Hashtag’i İle hayırlı olsun paylaşımında bulundu.

banner15
Açıkgöz, Müjdeler Olsun Hashtag’i İle Paylaştı
22 Ağustos 2020 Cumartesi 11:39

banner517
banner134

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı “Karadeniz’de doğal gaz bulduk” müjdesinin ardından AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, sosyal medya hesabı twitter üzerinden #MüjdelerOlsun Hashtag’i İle hayırlı olsun paylaşımında bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında;

"Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın liderliği ve vizyonuyla Türkiye’yi geleceğe taşıyan tarihi bir günü yaşıyoruz. "Ne Doğu, ne Batı yeni eksen Türkiye" Elhamdülillah! İstikamet büyük ve güçlü Türkiye, tam yol ileri. 2023 yılında kullanmaya başlayacağımız ve ülkemizin kaderini değiştirecek olan yeni doğalgaz rezervimiz Milletimize hayırlı uğurlu olsun. Hayırlı olsun Türkiyem"

Masada da, sahada da;

Hep birlikte inandık Türkiye

Hep birlikte başardık Türkiye

Hep birlikte nice güzel haberlere...

Emekleriniz için çok teşekkürler Sn Bakanımız Berat Albayrak...

Yerli ve millî AK kadrolarımız, Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizin güçlü ve güvenli geleceği için çalışıyor; #Türkiye kazanıyor. Kahraman milletimizin lideri, yeniden şahlanışın mimarı, Cumhurbaşkanımız Sn 
Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında, hedef 2023 #GüçlüTürkiye 

Teşekkürler Sn  Recep Tayyip Erdoğan

Teşekkürler Sn  Berat Albayrak

Teşekkürler Sn Fatih Dönmez

#MüjdelerOlsun


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.