banner461

AHİKA'dan Nevşehir İli Süt Üreticileri Birliği'ne Ziyaret

Ahiler Kalkınma Ajansı Planlama Başkanı Faruk Er ve beraberindeki heyet Nevşehir İli Süt Üreticileri Birliğini ziyarete ederek  istişarelerde bulundu.

banner15
AHİKA'dan Nevşehir İli Süt Üreticileri Birliği'ne Ziyaret
12 Eylül 2022 Pazartesi 11:50

banner517
banner134

Ahiler Kalkınma Ajansı Planlama Başkanı Faruk Er, Uzman Ömer Faruk Şaş , Levent Akkaya ve İrem Gül ile Birlikte Nevşehir İli Süt Üreticileri Birliğini ziyaret ederek  istişarelerde bulundu.

Birlik Başkanımız Gani Eren , Birlik Yönetimimizden Abdül Murat Kınacı ,Kaymaklı Koop. Başkanı Selahattin Ersoy , Topaç Koop. Başkanı Fedat Aydoğdu katılımları ile gerçekleşti...

Birlik Başkanı Eren," Ahiler Kalkınma Ajansının Birliğimiz ve Kooperatiflerimiz için yapılacak desteklemeler için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğimizi belirterek üretici menfaatleri için yapılacak her iş için hem yönetim hem de personellerimiz olarak elimizi taşın altına koyarız" dedi...

Başkan Eren; "Birlik Beraberlik Tek İlkemiz. Amacımız Boş Koltuk da Oturmak Değil Hizmet Etmek. Ahiler Kalkınma Ajansı Planlama Başkanı ve Uzman Arkadaşlara İlgi Alakadan Dolayı Teşekkür Ediyoruz."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.