banner461

Bakan Kurum Nevşehir Kasaplar Çarşısında İncelemelerde Bulundu

Çevre, Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Nevşehir'de kasaplar çarşısı ve Göre yolu Millet bahçesi Uygulama alanında incelemelerde bulundu.

banner15
Bakan Kurum Nevşehir Kasaplar Çarşısında İncelemelerde Bulundu
14 Ocak 2022 Cuma 23:00

banner517
banner134

Nevşehir Kalesi Kentsel Dönüşüm 135 Konut, Kozaklı Emek Mahallesi Kentsel Dönüşüm 274 Konut ve Derinkuyu İçme Suyu ve İçme Suyu Paket Arıtma Tesisinin temel atma törenine katılan Çevre, Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası'nda onuruna düzenlenen öğle yemeğinin ardından protokol üyelerinin katılımıyla, Sokak Sağlıklaştırılması Projesi kapsamında Nevşehir kent merkezi kasaplar çarşısı ve Göre yolu Millet bahçesi Millet Bahçesi Uygulama projesi alanlarında incelemelerde bulundu.

Bakan Kurum'a incelemlerinde Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran tarafından bilgiler verildi.

Bakan Kurum yaptığı açıklamasında; "Nevşehir'imizi güzelleştirecek sokak sağlıklaştırma çalışmalarımızı yerinde inceledik ve Kasaplar Çarşısı esnafımızla bir araya gelerek çarşı esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diledik. Sonrasında da Nevşehir merkezde yapacağımız millet bahçemizin uygulama alanında incelemelerde bulunduk. Şehrimize kazandıracağımız 4 yeni millet bahçemizle Nevşehir'imiz daha yeşil ve sağlıklı olacak." dedi.

17.30   Valilik Ziyareti
18.00 Nevşehir Belediyesi'ni Ziyaret
18.30 Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret

Haber: Mustafa Ferveren


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.