banner461

Ben Yaparım Demekle Olmuyor Bu İşler

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Meclis Başkan adayı İş Adamı Musa Ertaş, oda başkanının ben yaparım mantığı ile işlerin yürümediğini ifade etti.

banner15
Ben Yaparım Demekle Olmuyor Bu İşler
19 Ocak 2013 Cumartesi 17:09

banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı ve yönetiminin herkesle barışık olma zorunluluğu bulunduğunu söyleyen Meclis Başkan Adayı Musa Ertaş, Nevşehir’deki başarılı iş adamlarının Ticaret ve Sanayi odası tarafından takdir bile görmemesine bir anlam veremediklerini söyledi.

Kendisinin Bims ve Ponza firmaları ile dünyanın 42 değişik ülkesine ihracat yaptığını belirten Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Meclis Başkan Adayı Musa Ertaş, “Benim firmalarım 42 ülkeye ihracat yapıyor. Bu memlekette beni bırakın hiç mi başarılı iş adamımız yok. Nevşehir Ticaret ve Sanayi odamız hangisini takdir etmiş. Bir Allah rızası için ziyaret edilip teşekkür edilmiş. Sonuçta iş adamının yanında bu memlekette yapılan bunca işten yarar sağlıyor. Bir gün benim kapımı çalıp, bünyenizde bunca insana iş, aş veriyorsunuz, bunca ülkeye ihracat yapıp ilimize katma değer sağlıyorsunuz denilmiş?” ifadelerinde bulundu.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
erdinç - 10 yıl önce
çok da dogru soylemiş. sadece nevsehirde degıl tum memlekette dev fırmalara hep baska gozle bakılmıstır
Avatar
esnaf - 10 yıl önce
evet musa bey reel işletme yapan yanında yüzlerce insan çalıştıran bi iş adamı bence direk başkan adayı olmalıydı.diğer başkanlar gibi hazıra konmadı çok çalıştı ama başardı helal olsun.beğenmeyen beğenmez ama dediği gibi diğer adaylar biyerlerden indirilmiştir.takdir etmeyi boş ver işlerine mani olmasınlarda..
Avatar
Musa Bey'e - 10 yıl önce
arif beyin sadece ben yaparım demediğini yaptığını göremiyorsanız yapacak bir şeyyok, adam özel organizeyi kurdu. şu an 56 firma faaliyette ve işlerini büyüttüler, orada binlercekişi ekmek yiyor, yeni hizmet binası yaptı nevşehir e yakışır bir bina olduğunu sizde inkar edemezsiniz. dolaylı olarak nevşehirliye gerek görevde bulunduğu tse de, gerekse tobb da işlerinizi takip etti, hatta senin bile işini takip etti, şimdi arkasından konuşuyorsunuz, çamur atmakla bir yere varılmaz varılsaydı tansu çiller ile mesut yılmaz varırırdı birbirine atacam diye ikiside partisini bitirdi, bırak böyle açıklamaları sana yakışmıyor. ben daha iyi yaparım diyecen, benim projem şu diyecen, seçilirsende geçmişin yaptığı hizmetlere teşekkür ederek başlayacan bayrağı sen daha ileri taşıyacan, bırak mesnetsiz konuşmaları, arif bey dört dörtlük yapmıştır görevini sizde gelin dört beşlik yapın ve yapacaklarınız anlatın. geçmişe şunu dedi bunu dedi ile bir yere varılmaz.