banner461

Dakar petrol ve gaz fuarı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı üyelerine Dakar’da yapılacak olan petrol ve gaz fuarıyla ilgili bilgiler sundu.

banner15
Dakar petrol ve gaz fuarı
24 Haziran 2019 Pazartesi 12:43

banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı üyelerine Dakar’da yapılacak olan petrol ve gaz fuarıyla ilgili bilgiler sundu.

Açıklamada; “1. Dakar Petrol ve Gaz Fuarı’nın, Senegal Uluslararası Dış Ticaret Merkezi ve Netoil Group Investment S.A. ile işbirliği içinde Senegal Devleti’nin himayelerinde ‘‘Afrika’da Petrol, Gaz ve Yeşil Enerji: Enerji Geçişi ve Altyapıların Finansmanında Yenilikçi Çözümler ve Yatırım Fırsatları’’ temasıyla 24-28 Haziran 2019 tarihleri arasında Dakar Uluslararası Dış Ticaret Merkezi’nde düzenlenecektir. Genel olarak enerji ve özellikle de yenilenebilir enerji odaklı petrol ve gaz alanında müdahil olan tüm ilgili taraflara açık olan fuarın aynı zamanda yerel ve yabancı yatırımcılar, hükümet temsilcileri ve tüm petrol ve gaz sanayi aktörleri arasında yatırım alanında fırsatları, ortaklıkları ve ticari alanda iş birliklerini görüşme imkânı veren bir platformdur. Fuara ilişkin detaylı bilgilere TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) ‘‘Hizmetler’’ başlığı altındaki ‘Uluslararası İş İmkanları/Yurtdışı Etkinlikler’ sayfasından ulaşılabilir” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.