banner461

Dersiad'dan Öbekliye Tebrik

Dünya Erdem'li sanayici ve işadamları derneği Nevşehir Şubesi başkanı Ercan Civelek ve Yönetim kurulu üyeleri Türkiye sıralamasında 526. Sıralamaya geren Nevsaç AŞ yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Öbekli'yi ziyaret ederek tebrik ettiler.

banner15
Dersiad'dan Öbekliye Tebrik
28 Temmuz 2017 Cuma 00:58

banner517
banner134
Dünya Erdem'li sanayici ve işadamları derneği Nevşehir Şubesi başkanı Ercan Civelek ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Dersiad İstişare kurulu başkanıda olan İş Adamı Mehmet Ali Öbekli'ye Türkiye'nin en büyük ikinci 500 Sanayicisi arasında 54.sıraya yükselmesinden dolayı tebrik ettiler.

DERSİAD Nevşehir Şubesi başkanı Ercan Civelek, 
Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine giren Nevsaç AŞ yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Öbekli'ye günün anısına bir buket çiçek sunarak bu ödülden duyduğu memnuniyeti bildirdi.

Başkan Civelek Ziyarette Nevsac yönetim kurulu başkanı da olan Mehmet Ali Öbekli'ye Nevşehir'de bulunan bir sanayici  olarak bu başarının  şehrimiz adına çok önemli olduğunu, artık  Anadolu kaplanlarınında şehrimizden de çıkabileceğini kanıtlanmıştır dedi.

Nevsac'ın başarılarının artarak devam etmesi temennisi ile ve diğer firmalarında bu başarıdan örnek alarak çalışma Azmi'nin ve başarılarının artırılması yönünde numuneyi imtisal teşkil etmesini temenni ettiler.

Ziyaret Dersiad Başkanı ile Yönetim Kurulunun tebrikleri ve plaket taktimi ile son buldu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.