banner461

Kadın Kooperatifi NTSO Başkanı Parmaksız'ı Ziyaret Etti!

Çat Belde Belediye Başkanı İbrahim Ertürk ve Ferfene Çat Kadın Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkanı M.Arif Parmaksız'ı makamında ziyaret etti.

banner15
Kadın Kooperatifi NTSO Başkanı Parmaksız'ı Ziyaret Etti!
18 Ocak 2022 Salı 12:20

banner517
banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkanı M.Arif Parmaksız, Çat Belde Belediye Başkanı İbrahim Ertürk ve Ferfene Çat Kadın Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatifi üyelerini makamında kabul ederek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ziyaret hakkında açıklamada bulunan NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız; "Öncelikle Girişimci bayanlarımızı gerçekleştirdikleri bu Kadın Kooperatifleşme çalışmaları için tebrik eder, Kadın girişimcilerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Üretici kadınlarımızın böylesine birlik ve beraberlik içinde çalışmalar sergilemeleri bizleri memnun etmektedir.” dedi.

Başkan Parmaksız; “Kadın emeğinin değerli olduğunu, ülke ekonomisine büyük katkı sağladığını, kadınlarımızın iş hayatına katılımının artmasının önemli olduğunu vurguladı. Kadın Girişimciliğinin sosyal ve ekonomik yaşamın devamlılığı için de çok büyük önem arz ettiğini belirtti. 

Çat Belde Belediye Başkanı İbrahim Ertürk’de; “NSO Yönetim Kurulu Başkanımız M.Arif Parmaksız'a kooperatifimiz adına destek ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret günün anısına hediye takdimi ve çekilen fotoğraf ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.