banner461

KOSGEB Projeleri Askıda

KOSGEB Nevşehir İl Müdürlüğü Nevşehir ve Niğde Üniversitesi Öğrencilerine yönelik düzenleyeceği kurs ile girişimcilik eğitmenliğinin üniversite öğrencileri tarafından yapılabilmesini hedefleniyordu ancak proje 1 yıldır askıda kaldı.

banner15
KOSGEB Projeleri Askıda
27 Temmuz 2013 Cumartesi 14:03

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) KOSGEB Nevşehir İl Müdürlüğü Nevşehir ve Niğde Üniversitesi Öğrencilerine yönelik düzenleyeceği kurs ile girişimcilik eğitmenliğinin üniversite öğrencileri tarafından yapılabilmesini hedefleniyordu ancak proje 1 yıldır askıda kaldı.

KOSGEB İl Müdürü Esat Mahmut Beler, Nevşehir Üniversitesi ve Niğde Üniversite ile birlikte yapmayı planladıkları proje ile girişimcilik eğitimi kurslarının daha etkin kişiler tarafından yapılmasını amaçladıklarını dile getirmişti.

Söz konusu çalışma ile nitelikli insan gücünün ticarete yönlendirilmiş olunacağını söyleyen KOSGEB İl Müdürü Esat Mahmut Beler, “Günümüzde bilindiği üzere Üniversite öğrencilerimiz de işsizlikle karşı karşıya. Vermeyi planladığımız bu kurslarla Üniversite öğrencilerimiz hem girişimcilik kursları sayesinde ticarete atılabilecekler, hem de bu konuda alacakları eğitimle eğitmenlik yapabilecekler” ifadelerinde bulunmuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.