banner461

Kredi Plasmanı Geçen Yılın Seviyesinde

Nevşehir’de 1 Kasım seçimlerinin ardından piyasaların ekonomik anlamda canlanması bekleniyor. Esnaf ve Sanatkara kredi imkanı tanıyan Kooperatifin beklentileri de bu yönde.

banner15
Kredi Plasmanı Geçen Yılın Seviyesinde
19 Kasım 2015 Perşembe 13:52

banner517
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de 1 Kasım seçimlerinin ardından piyasaların ekonomik anlamda canlanması bekleniyor. Esnaf ve Sanatkara kredi imkanı tanıyan Kooperatifin beklentileri de bu yönde.


Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, üst üste yaşanan iki seçimin ardından piyasaların önümüzdeki günlerde toparlanmasını beklediklerini, bu toparlanmanın esnaf ve sanatkara sunulan Kredi Plasmanına da yansımasını arzu ettiklerini söyledi.

Bu arada Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yılın geride kalan bölümünde esnaf ve sanatkara sunulan kredi plasmanının bir önceki yılın aynı seviyesinde olduğu gözlendi.

Edinilen bilgiye göre; Kredi Kefalet Kooperatifi yılbaşından bu yana 287 esnaf ve sanatkara 16 Milyon TL kredi imkanı tanıdı. Bu rakam geçtiğimiz yılın aynı döneminde 298 esnaf ve sanatkara 16 Milyon 242 bin TL idi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.