banner461

Nevşehir'den 50. Bimsblok Tırı İdlib’e Ulaştı

Cumhurbaşkanlığının himayelerinde Suriye'nin İdlib kırsalındaki güvenli bölgede inşa edilen geçici barınma evleri için Nevşehir Valiliği öncülüğünde, yürütülen kampanya kapsamında 25’i geçtiğimiz günlerde sevk edilen toplam 50 tır Bimsblok ve 40 ev parası bölgeye gönderildi.

banner15
Nevşehir'den 50. Bimsblok Tırı İdlib’e Ulaştı
17 Ağustos 2020 Pazartesi 14:39

banner517
banner134

Cumhurbaşkanlığının himayelerinde Suriye'nin İdlib kırsalındaki güvenli bölgede inşa edilen geçici barınma evleri için Nevşehir Valiliği öncülüğünde, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası, Nevşehir Belediyesi ve BİMS Sanayicileri Derneği tarafından ortaklaşa yürütülen kampanya kapsamında 25’i geçtiğimiz günlerde sevk edilen toplam 50 tır Bimsblok ve 40 ev parası bölgeye gönderildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız: “Tüm dünyanın zor günler geçirdiği bu günlerde Türk Milleti olarak yardımseverliğimizi gösterip, Suriye’de yardıma muhtaç olan kardeşlerimize bir nebze olsun destek olduk. Bu projenin hayata geçmesini sağlayan Nevşehir Valiliğine, Nevşehir Belediyesine, Nevşehir Ticaret Borsasına, Bims Sanayiciler Derneği’ne ve projeye katkı sağlayan kıymetli üyelerimize teşekkür ederim.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.