banner461

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Büyükfırat Bugün Ayrılıyor

Kişiliği ve beyefendiliği ile kısa zamanda halkın sevgi ve saygınlığını kazanan Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Sayın Abdulgafur Büyükfırat veda ziyaretleri kapsamında bugün FİB Haber Merkezimize ziyaret gerçekleştirdi.İl Milli Eğitim Müdürü Büyükfırat bugün şehrimizden ayrılıyor.

banner15
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Büyükfırat Bugün Ayrılıyor
14 Ağustos 2013 Çarşamba 14:43

banner517
banner134

Uzun zamandır Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden kendi isteği ile ayrılacağı konuşulan Abdulgafur Büyükfırat Nevşehir'den bugün ayrılıyor.

Kişiliği ve beyefendiliği ile kısa zamanda halkın sevgi ve saygınlığını kazanan Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Sayın Abdulgafur Büyükfırat veda ziyaretleri yapıyor. Bu kapsamda Sayın Büyükfırat FİB Haber Merkezimize ziyaret gerçekleştirdi.
Büyükfırat, veda ziyaretleri kapsamında çeşitli kurum ve kuruluşlara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Yaklaşık yirmi aydır Nevşehir ilinde görev yapan ve bu sürede Nevşehir İlindeki tüm eğitimcilerin gönlünü kazanan Büyükfırat Aralık 2012 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığına verdiği dilekçe ile merkeze alınmasını istemesiyle başlayan süreç bu akşam Abdulgafur Büyükfırat'ın Nevşehir İlinden ayrılması ile sona erecek.  

Sayın Müdürümüz Büyükfırata a Nevşehir de Eğitime verdiği katkılar dolayısıyla teşekkür ediyor,bundan sonraki hayatında başarılar haklarını helal etmesini diliyoruz...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.