banner461

Nevşehir SGK dan eğitim

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünce, İl Milli Eğilim Müdürlüğüne bağlı okulların ilgili personeline yönelik olmak üzere; 4/C kapsamında çalışan sigortalılardan açığa alınanlar,

banner15
Nevşehir SGK dan eğitim
21 Ekim 2016 Cuma 12:42

banner517
banner134
Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünce, İl Milli Eğilim Müdürlüğüne bağlı okulların ilgili personeline yönelik olmak üzere; 4/C kapsamında çalışan sigortalılardan açığa alınanlar, Hitap kapsamında yapılması gerekenler, Ek ders ücreti karşılığı çalıştırılan sigortalılarla ilgili İşyeri ve Sigortalı Tescili, KVS kolları, 6331 Sayılı Kanun kapsamında İş Kazası uygulamaları, Ve İdari Para Cezaları konularında Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda eğitim düzenlendi.
İl Müdür Vekili Erdin Polat’ın 5510-4/c Kapsamında sigortalı ve işyeri tescili, Prim Belgeleri / Ödemeleri, HİTAP ve 5335 S.K. hakkında sunum ve soruları cevaplamasının ardından ilgili Servis şeflerince yapılan sunum ve soruların cevaplandırılması ile eğitim sona erdi.
Eğitime, İl Müdür Vekili Erdin Polat’ın başkanlığında ilgili servis şefleri, Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılmaz Uslu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görevli ilgili personeller katıldılar.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.