banner461

Nevşehir’de Yıllık İşletme Cetveli Vermeyen 36 Firma Kaldı?

Nevşehir’de Sanayi Sicil Belgeli 730 Firmadan Yıllık İşletme Cetveli Vermeyen 36 Firma Kaldı? Bugün Son Gün...

banner15
Nevşehir’de Yıllık İşletme Cetveli Vermeyen 36 Firma Kaldı?
31 Ağustos 2020 Pazartesi 11:50

banner517
banner134

Nevşehir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından işletmelere uyarıda bulunuldu. Yapılan uyarıda yıllık işletme cetveli bilgilerini tamamlamayan işletmelere bin 586 TL para cezası kesileceği belirtildi.

Bugün Son Gün...

Nevşehir’de Sanayi Sicil Belgeli 730 Firmadan Yıllık İşletme Cetveli Vermeyen 36 Firma Kaldı?

- Sistem 24 saat hizmet vermektedir.
- Bugün son gün  saat: 23:59’a kadar YİC girilebilir.
- Son gün sistem üzerinde yaşanabilecek yoğunluk nedeniyle aksaklıklar olabileceğinden girişlerin bir an önce yapılması önemle rica olunur. 
- YİC vermeyen firmalara 1.586 TL idari para cezası uygulanacaktır.‼️

https://sanayisicil.sanayi.gov.tr

31 Ağustos Son...

Ayrıca mücbir sebep bildirimi yapan işletmelerden bu tarihe kadar Yıllık İşletme Cetvelini vermeyen işletmeler hakkında da İdari para cezası uygulanacaktır.

(https://sanayisicil.sanayi.gov.tr) adresinden Sanayi Sicil Bilgi Sistemi’ne girerek işlemlerinizi yapınız. Yıllık İşletme Cetvelinde yer alan uyarıları okuyunuz. Son günlerde yapılan yoğun girişler nedeniyle sorun yaşamamanız açısından işlemlerinizi son güne bırakmamanız önem arz etmektedir.
Sistem 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Gün içinde yaşanabilecek yoğunluk sebebiyle mesai saati dışında da (Hafta sonu dâhil, evinizden, işyerinizden ) Yıllık İşletme Cetveli girişi yapabilirsiniz.
Yıllık İşletme Cetvelini doldurduktan sonra “İL MÜDÜRLÜĞÜNE GÖNDER” butonunu kullanarak, gönderme işlemini tamamlayınız.
Gönderme işlemi yapılmaz ise Yıllık İşletme Cetveli verilmemiş sayılacağından, mutlaka gönderme işlemini tamamlayınız. Yıllık İşletme Cetvelini göndermeniz durumunda bu uyarıyı dikkate almayınız.
Destek için 09:00-17:00 saatleri arasında 444 61 00’ı arayarak ilgili ilin plaka numarasını kodlayıp ulaşabilirsiniz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.