banner461

Parmaksız ve Hisarcıklıoğlu Balıkesir de

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, NTSO ve GTİ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ile birlikte Balıkesir Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

banner15
Parmaksız ve Hisarcıklıoğlu Balıkesir de
09 Kasım 2019 Cumartesi 22:00

banner134

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, NTSO ve GTİ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ile birlikte, Balıkesir Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Ziyarette TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Ülken ve Özer Matlı, TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek, İçişleri Eski Bakanı Abdülkadir Aksu, Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Ali Coşkun, YSK Başkanı Sadi Güven, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Erdoğmuş ve meclis üyeleri yer aldı.​

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kula ve Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ferhan Şensoy'un annesi için için bir kez daha taziye dileklerini ileten Hisarcıklıoğlu, “Doğum da ölüm de elimizde değil. Sayın Kula’ya camiamıza hizmetlerinden dolayı şükran duyuyoruz. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun” dedi.

-Şensoy'a taziye ziyareti

Hisarcıklıoğlu ve Parmaksız beraberindeki heyet ile birlikte daha sonra Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ferhan Şensoy'un evine taziye ziyaretinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.