banner461

Parmaksız’ın Yokluğunu Aratmayacağız

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasında yeni bir yapılanma dikkatleri çekiyor. Bu yapılanma Nevşehir iş dünyasındaki birlik beraberlik ve kentlenmenin de en güzel örneği olarak gösteriliyor.

banner15
Parmaksız’ın Yokluğunu Aratmayacağız
26 Temmuz 2013 Cuma 13:57

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasında yeni bir yapılanma dikkatleri çekiyor.

Ticaret ve Sanayi odasında yapılan son seçimlerin ardından Meclis Başkanlığına seçilen Seyit İnce, Meclis Başkan Yardımcılıklarına seçilen Mehmet Varol ve Zafer İnanır’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Vekillerine seçilen M. Ali Öbekli ile Cengiz Yıldız yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ın Ankara’daki yoğun işleri dolayısıyla ilimizde bulunamamasının getireceği olumsuzlukları tamamen kapatmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz gün Nevşehir’deki her iki gazeteciler cemiyetini de ziyaretlerde de dile getirilen durum Ticaret ve Sanayi odasının halkla ve basınla ilişkilerinde de geçerli olacak. Ziyaretlerde konu edilen bu durum seçim döneminde de sık sık gündeme gelmiş, TOBB Yönetiminde bulunması itibariyle M. Arif Parmaksız’ın haftanın birkaç günü ancak Nevşehir’de bulunuşu muhalefet tarafından seçim malzemesi olarak kullanılmıştı.

1 Ağustos 2013 tarihinde yapılması beklenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Seçiminde Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkanı M. Arif Parmaksız’ın yeniden yönetime girmesini arzu ettiklerini kaydeden Ticaret ve Sanayi odası Meclis Başkanı Seyit İnce, “Nevşehir’in Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde temsil edilmesi ve Sayın Parmaksız’ın Gümrük Aş Yönetim Kurulu başkanı olması Nevşehir için bir şans. Bunu bire bir Ankara’ya giden, Ankara’da işi olup Sayın Parmaksız’ın girişimleri ile işini çözen iş adamlarımız daha iyi anlıyor. Biz Yeni Meclis ve Yönetim olarak birlikte çalışıyoruz. Bu birlikteliğimiz içerisinde Sayın Parmaksız’ın Ankara’da bulunması nedeniyle ortaya çıkabilecek sorunların çözümü adına elimizden ne geliyorsa yapacağız. Parmaksız’ın yokluğunu hissettirmeyeceğiz” açıklamalarında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 8 yıl önce
seyit beyi teprik ediyorum mütevazi tavırlarıyla insanlara örnek bir iderecilik sergiliyor ticaret odası üyeleri seyit inceden çok şey bekliyor
Avatar
Asayı Musa - 8 yıl önce
parmaksız vatandaş için bişey yapmıyor. gittiği geldiği bizi ilgilendirmiyor.
Avatar
cano - 8 yıl önce
iyi hadi bakalım.....
Avatar
helal - 8 yıl önce
Evet seyit ince güleryüzü ve samimi tavırlarıyla la her zaman yükselen değeri olcak...basarılar
Avatar
mali müşavir - 8 yıl önce
ticaret odasının yeniden yapılanması ve eksiklerini görüp ve gideriyor olması nevşehir için olumlu. tebrikler yeni yönetime
Avatar
N t s o üyesi - 8 yıl önce
Seyit ince ve yardımcıları güvencemizdir.