banner461

Zağlanmış:Nevşehir Hak Ettiği Yere Gelmeli

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan Adayı Mehmet Yakup Zağlanmış, göreve seçilmeleri halinde önceliklerinin ilimizin ekonomik, sosyal, kültürel manada hak ettiği yere ulaşması olacağını söyledi.

banner15
Zağlanmış:Nevşehir Hak Ettiği Yere Gelmeli
30 Ocak 2013 Çarşamba 19:39

banner134

 Zağlanmış, yıllardır ticaretin ve sanayinin içinden biri olarak vazife şuuruyla Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığına aday olduğunu bildirdi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin menfaatlerinin muhafaza edilmesi, işlerinin geliştirilmesi, uluslararası ticari ana arterlerin kovalanması, sektörlerin işlevsel hale getirilmesi gerektiğini belirten Zağlanmış, iş hacminin ve pazar payının arttırılması için analitik stratejiler üretilmesinin önemini vurguladı.

Üyelerin, profesyonel olarak bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi, yerinde hizmet, konjonktüre uygun planlamalarla teşebbüs ruhunun güçlendirilmesi gerektiğine dikkati çeken Zağlanmış, üretim ve pazarlama noktasında da sağlıklı planlamaya halel getirecek engellerin ortadan kaldırılması, siyasiler ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte uyumlu çalışmalarımızla birlikte durağanlığa son verilmesi ve Nevşehir’in büyüyen Türkiye’nin ortak havuzundan hak ettiği payı alması gerektiğini belirtti.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 10 yıl önce
siz terminalde öylemi yapıyorsunuz sayın zağlanmış bu nevşehir e hangi garban esnafla diyoloğunuz var varsa yoksa zenginler bir ticaret odası kalmıştı partiden istediğin mevkiyi istediğin makamı alamadın ticaret odasına geldi sıra hey gidi nevşehir daha neler göreceksin
Avatar
Nevşehirli 2 - 10 yıl önce @nevşehirli
alamadı mı? emin misin arkadaşım...yoksa almak mı istemedi...belki işine gelmiyor belki de bir işini yapmamıştır yakup bey ondan bunları yazıyorsun...ama kim isterse haklı ise herkese yardımcı olan bir kişiliği vardır.ben gariban bir esnafım ve kendi yağımla kavruluyorum ama bu güne kadar ne zaman istersem yardıma koşmuştur...allah razı olsun..yukarda allah var...
Avatar
Nevşehirliyiz Biz - 10 yıl önce
2009 nevşehir belediyesi seçimlerinde olduğu gibi , keyfi ve siyasi sebeplerden dolayı insanların ekmeğiyle oynanmasına göz yumarak, suçsuz insanların işten çıkarılmasına imza attığınızı,unutmayacağız... ekmekle oynamak çok kötü birşey, çok yazık ne gerek var. hiç kimseye kalmayacak hiçbir yer, parti uğruna, 'ah almak 'fayda getirmez.
Avatar
Esnaf - 10 yıl önce
parmaksızın 10 yılı geçkin sürede nevşehir ve nevşehir ticaret erbapları için yapamadığını yapmadığını sizin en iyi şekilde layıkı ile yapacağınıza inanıyoruz.
Avatar
hayret - 10 yıl önce
memleket meseleleri nedense hep böyle zamanlarda aklımıza geliyor ticarette neler biliyormuş bu insanlar vaybe ama şu bir gerçek ki menfaat için insanların ödün vermeyeceği hiç bir şey kalmamış maalesef
Avatar
bitkin - 10 yıl önce @hayret
helal kardeşim sana
Avatar
palmiye - 10 yıl önce
dilde.hepsi bu.önceliği belli.
Avatar
orjanije esnafı - 10 yıl önce
vallaha ben bişey söyleyeyim bu dür diyalogları lütfen bırakın arkadaşlar bu memlekette başbakan bile belirli bir yerden sonra ben bırakırım diyorsa arif bey dünden bırakması gerekirdi yakup beyi sadece uzaktan takip etmişimdir kendisine ne zaman birinin işi düşşe yapmak için çırpınmıştır ben araştırdım bilmediğiniz neler var hiçte sizlerin anlattığınız gibi bir insan değil benim kendisiyle bir işim olmadı bu güne kadar ama eminim nevşehir için çok güzel projeleri var kendisini takdir ediyorum bırakın böyle iftiraları