adL Giyim

Sektör : NEVŞEHİR-AYAKKABI-GİYİM-TEKSTİL-KONFEKSİYON » Giyim Firmaları Tarih : 1 ay önce
Telefon : 0 384 214 00 15 Faks :
Web Sitesi :
Adres: ADRES: Bahçelievler, Mustafa Parmaksız Cd. No:56, 50200 Forum Kapadokya 1. Kat Merkez/Nevşehir Merkez / Nevşehir

Geçmişten günümüze kendine güvenen, özgür kadınların tercihi olmayı hedeflemiş, modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında Kocamustafapaşa’daki ilk mağazasıyla Türkiye Moda Sektörüne merhaba dedi.

Bugün yurt içinde 116 ve yurt dışında 28 mağaza ile Kuzey Kıbrıs, Suudi Arabistan, Dubai, Ürdün, Azerbaycan, Gürcistan, Katar, Filistin, Libya ve Kuzey Irak ‘da modayı #adLetkisi’nde yorumlayan marka, modaya özgün ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekiyor.


Türkiye’nin ilk “Tasarımcı & Marka” iş birliğini Cengiz Abazoğlu ile gerçekleştiren adL, farklı ve alanında iddialı özgür ruhlu tasarımcılar/Sanatçılar; Raisa Vanessa, Mert Aslan, Yasemin öğün, Sedef Gali ile iş birlikleri yürütüp tüm kadınların kendini özgürce yansıtabileceği sayısız koleksiyona ev sahipliği yapmıştır.


Yakın geçmişte Mert Aslan NightZoom, adL x Raisa Vanessa ve Çok yönlü sanatçı, tasarımcı Sedef Gali tarafından tasarlanan For Art koleksiyonunda herkesin kendi renklerini bulacağı, zamansız ve mekansız, giyilebilir sanat eserlerini moda ile buluşturması yoğun ilgi görmüştür.


Kadrosunun %80’i kadınlardan oluşan Adil Işık Group; Kağıthane Genel Merkez, Mağazalar ve adL.com.tr olmak üzere birçok noktada stilinize dinamik ve yenilikçi bir ruh katmaya devam ediyor!