banner461

Açıkgöz: ''2021 Avrupa Spor Şehri' Ünvanı Nevşehir'imize Hayırlı Olsun'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Marka Şehir Nevşehir'imize '2021 Avrupa Spor Şehri' Ünvanı Hayırlı Olsun" dedi.

banner15
Açıkgöz: ''2021 Avrupa Spor Şehri' Ünvanı Nevşehir'imize Hayırlı Olsun'
30 Aralık 2020 Çarşamba 17:15

banner143
banner134

Nevşehir’in Avrupa Başkentleri ve Spor Şehirleri Federasyonu (ACES Europe) tarafından 2021 Avrupa Spor Şehri ilan edilmesi dolayısıyla Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "'2021 Avrupa Spor Şehri' Ünvanı Marka Şehir Nevşehir'imize Hayırlı Olsun" dedi.

"Kararın Turizm, tarım, sanayi, tarih, medeniyet, kültür, SPOR Başkenti Nevşehir’e, Kapadokya bölgesine ve Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Bugün şehrimiz yine tarihi günlerinden bir günü yaşıyor. Sporun tanıtım ve birleştirici gücünü şehrimize kazandıran başta Belediye Başkanımız Rasim Arı ve emeği geçenleri tebrik ediyorum. 2021 Avrupa Spor Kenti olarak seçilmesi, Nevşehir ve Kapadokya bölgesinin tanıtımına katkı sağlayacağına inanıyor her zaman olduğu gibi bundan sonrada sporun ve sporcunun yanında olacağımızı belirtmek isterim. İnşallah bunun güzelliğini ve tadını 2021 yılında hep birlikte yaşayacağız." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.