banner461

Açıkgöz'den 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

banner15
Açıkgöz'den 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
23 Temmuz 2021 Cuma 23:52

banner517
banner134

“24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz şunları ifade etti;

"24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramınız Kutlu Olsun"

Öncelikle eşsiz güzelliklerin diyarı Kapadokya’mızı, Nevşehir’imizi dünyaya servis eden Nevşehir'imizin güzide basınına ve siz değerli basın mensuplarımıza, şahsım ve milletimiz adına şükranlarımı ve minnetlerimi sunuyorum. Kamu yararını gözeterek üstün gayretle çalışan basın mensuplarımız; insanlığa, tarihe ve hakikate hizmet etmektedirler. Halkımızın doğru haber alma hakkını; yalan haber, yanlış algı ve karalama amacı gütmeden gözeten tüm basın mensuplarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.

Dünyanın salgın hastalıkla mücadeleye devam ettiği süreçte de her türlü şartta büyük bir irade ve fedakârlık göstererek vatandaşlarımızın haber alma hakkını yurtiçinde ve yurtdışında sağlayan basın mensuplarımızı kutluyorum ve her birine ayrı ayrı teşekkürleri bir borç biliyorum. 
Basın yayın kuruluşlarında meslek, ahlak, vatan ve millet aşkıyla çalışarak; ülkemizdeki, bölgemizdeki ve ilimiz Nevşehir'deki gelişmeleri, halkımızla paylaşma yolunda gece gündüz demeden emek harcayan; ilimizin ve ilçelerimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif görev alan, tüm kıymetli basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını diler, saygılarımı ve muhabbetlerimi sunarım. Ebediyete irtihal eden emektar gazetecilerimizi ve basın mensuplarımızı da rahmet ve hayır dua ile yâd ediyorum."
Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK Parti Nevşehir Milletvekili
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.