banner461

Açıkgöz, Eczacı vekillerle buluştu

AK Parti TBMM Divan Katip Üyesi Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, STK’lardan Sorumlu Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ecz. Ahmet Selim Köroğlu ve Eczacı Vekiller ile bir araya geldi.

banner15
Açıkgöz, Eczacı vekillerle buluştu
20 Kasım 2019 Çarşamba 18:08

banner134

AK Parti TBMM Divan Katip Üyesi Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, STK’lardan Sorumlu Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ecz. Ahmet Selim Köroğlu ve Eczacı Vekiller ile birlikte yapmış oldukları buluşmada meslek birliklerinin önündeki sorunlar masaya yatırılarak, yeni gelişmeler ve diğer güncel mesleki sorunlar ele alınıp değerlendirildi. 

AK Parti TBMM Divan Katip Üyesi Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz; 'Eczacı meslektaşlarım, değerli Milletvekillerimiz AK Parti MKYK Üyesi TBMM Nüfus ve Kalkınma Grubu Başkanı Malatya Milletvekili Ecz. Öznur Çalık, AK Parti MKYK Üyesi / Hatay Milletvekili Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, 27. Dönem AK Parti Niğde Milletvekili, T.B.M.M. Sağlık-Aile-Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi Selim Gültekin, 27.Dönem Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz.Z. Gülender Açanar, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkan Vekili Müşerref Pervin Tuba Durgut ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ecz. Ahmet Selim Köroğlu ile bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulunduk..." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.