banner461

Açıkgöz, Nevşehir’in İl Oluşunun 67'nci Yıl Dönümü’nü Kutladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Nevşehir’in il oluşunun 67'nci yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

banner15
Açıkgöz, Nevşehir’in İl Oluşunun 67'nci Yıl Dönümü’nü Kutladı
19 Temmuz 2021 Pazartesi 14:19

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, 20 Temmuz 1954 yılında çıkan 6429 sayılı kanunla il olan Nevşehir'in il oluşunun 67'nci yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz mesajında "Sevdamız Nevşehir’imizin il oluşunun 67'nci yıl dönümü kutlu olsun" dedi.‬

Açıkgöz mesajında şunları ifade etti; ‪Büyüyen, gelişen, üreten, güzelleşerek değişen medeniyetlerin beşiği #Nevşehir’imiz için ilk günkü aşkla 19 yıldır hemşerilerimizin emrinde AK kadrolarımızla aralıksız çalışıyoruz.‬ Bizim sorumluluğumuz Nevşehir ilimizle ilgilidir. Nevşehir'i geliştirmek bugünün ve geleceğin insanlarına karşı borcumuzdur. İlimiz için yaptığımız çalışmalarımızda birlik ve beraberlik içerisinde olmaya devam edeceğiz, görüşlerimiz, yaşam tarzlarımız farklı olabilir ancak milli menfaatlerimizi önceleyecek güçlü, büyük Türkiye’nin yoluna devam etmesine katkıda bulunmak için inşAllah, Nevşehir'imizi daha da yücelteceğiz, güçlendireceğiz. 

Sevginin, şefkatin, kardeşliğin ve hoşgörünün olduğu, huzur ve barışın, birlik ve beraberliğin en güzel sergilendiği nadir illerin başında gelen Nevşehir'imiz yeraltı ve yerüstü zenginlikleri, kültürü, tarihi ile eşsiz bir şehrimizdir. ‪İlimizin gelişip kalkınmasında ve bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkürler.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.