banner461

Açıkgöz, TÜBİTAK Bilim Fuarı ve Tarih Sokağı Açılışını Yaptı

Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesinde TÜBİTAK Bilim fuarı ile tarih sokağı ve tarih sınıfının açılışı gerçekleştirildi.

banner15
Açıkgöz, TÜBİTAK Bilim Fuarı ve Tarih Sokağı Açılışını Yaptı
25 Nisan 2019 Perşembe 12:56

banner517
banner134

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesinde TÜBİTAK Bilim fuarı ile tarih sokağı ve tarih sınıfının açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz açılışta yaptığı konuşmasında; "Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisemizde TÜBİTAK Bilim Şenliği ve Tarih Sokağı açılışını gerçekleştirdik.‬ ‪”Nevşehir’imizde marka eğitim kurumlarımızın ve niteliklerinin artırılması için gayret gösteriyoruz. Eğlenerek öğrenen, öğrenirken bilim üreten nesiller için çalışıyoruz‬. Bilim fuarlarımızın amacı; öğrencilerimizin bilimsel deneylere ilgilerini artırmak, deneyerek-yaparak öğrenmelerini sağlamak, eğitici-öğretici-eğlendirici bilim ortamlarının gelişmesidir. Bilim şenlikleri için emeği geçen fedakar eğitimcilerimize, öğrencilerimize ve TÜBİTAK’a teşekkür ediyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.