banner461

Adalet komisyonundan duyuru

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nün personel alım ilanına istinaden cezaevi katibi, şoför, sağlık memuru ve kaloriferci ünvanları için Adalet Komisyonunca yapılan sözlü sınav sonucuna ilişkin nihai başarı listeleri yayınlandı.

banner15
Adalet komisyonundan duyuru
01 Mart 2017 Çarşamba 13:45

banner517
banner134
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nün personel alım ilanına istinaden cezaevi katibi, şoför, sağlık memuru ve kaloriferci ünvanları için Adalet Komisyonunca yapılan sözlü sınav sonucuna ilişkin nihai başarı listeleri yayınlandı. .
Sınavı asil olarak kazanan adayların 15/03/2017 Carşamba gününe kadar hazırlaması gereken evraklar; Askerlik durum belgesi, Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alınacak Sağlık kurulu raporu, “görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmamaktadır.Raporda "Ceza İnfaz Kurumu Katibi" - “Şoförü” "Sağlık Memuru" , " Kaloriferci" olur.” ibaresi yazılı olması gerekmekte.
Başka kurum veya kuruluşa karşı mecburi hizmetle yükümlü bulunmadığına dair bildirim, mal bildirimi, 2 adet vesikalık fotoğraf olup, Başarılı adayların evraklarını bizzat Komisyon Başkanlığımıza elden teslim etmeleri veya ikamet ettikleri ilde bulunan bir Cumhuriyet Başsavcılığı'nı aracı kılarak posta yoluyla göndermeleri,15 gün içerisinde evraklarını teslim etmemeleri durumunda haklarından feragat etmiş sayılacaklar.


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.