banner461

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kemikkıran'a Teşekkür Ziyareti

Nevşehir İl Ziraat Odaları Koordinasyon Başkanlığı AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran’ı makamında ziyaret etti.

banner15
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kemikkıran'a Teşekkür Ziyareti
12 Haziran 2021 Cumartesi 17:06

banner517
banner134

Nevşehir İl Ziraat Odaları Koordinasyon Başkanlığı AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, Gülşehir Ziraat Odası Başkanı Hacı Mehmet Baysal, Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz ve Yönetim Kurulu Muhasip Üye Vehbi Zengin, Kozaklı Ziraat Odası Başkanı Adnan Şen, Avanos Ziraat Odası Başkanı Mehmet Uçar ve Derinkuyu Ziraat Odası Başkanı Yavuz Şen katıldı.

İl Koordinasyon başkanlığından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi.

“Başkanımız Ali Kemikkıran’ın girişimleri ile geçtiğimiz günlerde TMO ve Ziraat Odaları aracılığıyla gerçekleştirilen çiftçimizin elinde kalan patates alımı konusunda Başkanımıza, vekillerimizeve nezdinde emeği geçen herkese üreticiler ve Ziraat Odalarımız adına teşekkür ederiz. Tarım  ve hayvancılıkta yaşamakta olduğumuz kuraklık, dolu, soğuk algını, don olayları, yem fiyatlarının aşırı yükselmesi, gübre fiyatlarının erişilmez noktalara kadar çıkması, tarımsal elektrikte indirime gidilmesi kdv ve ötv’den mümkünse çiftçilerimizin muaf tutulması düşürülmesi, mazot fiyatlarının artış göstermesi ve bu olumsuz etkilerden çiftçilerimizin çokça etkilendiklerini İl Başkanımız Ali Kemikkıran’a ilettik. Kendisi de bizimle yakından ilgilenerek sorunların çözümü noktasında her zaman çiftçimizin yanında olduklarını belirttiler.

Başkanımız Ali Kemikkıran’a ilgi ve desteklerinden dolayı Nevşehir Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanlığı olarak çok teşekkür ederiz.” denildi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.