banner461

Ankara Genç Nevşehirliler Derneği'nden, Çalışkan'a Özel Ziyaret

Ankara Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca ile yönetim kurulu üyeleri Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan hemşehrimiz Doç. Dr. Mustafa Çalışkan'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

banner15
Ankara Genç Nevşehirliler Derneği'nden, Çalışkan'a Özel Ziyaret
19 Ağustos 2020 Çarşamba 16:16

banner517
banner134

Genç Nevşehirliler Derneği, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan değerli hemşehrimiz Doç. Dr. Mustafa Çalışkan'a hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdi.

Dernek yönetimi ve üyeleri ile birlikte değerli hemşehrimiz Mustafa Çalışkan'ı makamında ziyaret eden Ziya Ağca; tüm hemşerilerimiz adına hoşgeldiniz dedi. Dernek Başkanı Ağca, derneğin iki yıldaki mücadelesini ve yapılacak projeleri dile getirdi. Tanıştığımız ilk günden itibaren Mustafa müdürümüzün başarılarını ve tecrübelerini gururla hemşehrilerimize anlatmanın gururunu yaşıyoruz diyerek sözü Mustafa müdürümüze verdi. 

Mustafa ÇALIŞKAN ise kendilerini ziyaret eden hemşehrilerine, bundan sonra Ankara'da yapacağınız faaliyetlerde aranızda olmaktan mutluluk duyacağını, elinden gelen desteği vereceğini açıkladı ve bu ziyaretten memnun olduğunu dile getirdi.

Günün anlam ve önemi üzerine fotoğraf çekinerek görüşmeyi tamamladılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.