banner461

Aşk ve Mavi Dizisi Kapadokya Hill Hotel' de Çekiliyor

Kapadokya'da Çekilen 4 Kasım Cuma günü ATV'de yayınlacak olan Aşk ve Mavi dizisi Kapadokya Hill Hotel & Spa da devam ediyor.

banner15
Aşk ve Mavi Dizisi Kapadokya Hill Hotel' de Çekiliyor
28 Ekim 2016 Cuma 16:52

banner517
banner134
Kapadokya'da Çekilen 4 Kasım Cuma günü ATV'de yayınlacak olan Aşk ve Mavi dizisi Kapadokya Hill Hotel & Spa da devam ediyor.

Yapımcılığını Ntc Medya'nın üstlendiği dizinin çekimleri devam ettiği süre boyunca ofis sahneleri Nevşehir'de ki önemli turizm konaklama tesislerinden Kapadokya Hill Butik Otelde devam edecek.

Yapımcılığını Ntc Medya'nın üstlendiği, yönetmenliğini Hakan Arslan'ın yaptığı, senaryosunu Gül Abuz Semerci ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı dizide, başrolleri Emrah ve Burcu Kıratlı paylaşıyor. Kadrosunda, Kenan Bal, Işıl Yücesoy ve Cüneyt Mete gibi usta oyuncuları da barındıran dizinin genel hikayesi; Gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi'nin yürek burkan hikayesi. Onlar birbirlerini gözlerine değil yazdıkları satırlara bakarak tanıdılar. Şimdi yüz yüze gelme zamanı. İkisinin de sırtında sırlarla dolu yükleri var. Altında ezilecekler mi yoksa birbirlerine tutunup yeniden ayağa kalkacaklar mı? Fedakarlığın ve vefanın gölgesinde, aşkı bir çiçek gibi büyütmeye çalışan Ali ile Mavi'nin sıcak ve çarpıcı hikayesi "Aşk ve Mavi" 4 Kasım Cuma akşamı atv ekranlarında.​Oyuncu Kenan Bal


Kapadokya Hill Butik Otel
Niğde Yolu 3. Km.
Göre, Nevşehir, Turkey
(0384) 215 44 55 ​


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.