banner461

Avanos Eski Kaymakamı Eldivan, Çorlu Kaymakamlığı'na Atandı

Bağcılar’da 5 yıldır görev yapan ve son kararnameyle Çorlu’ya atanan Eski Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan yeni görevine başladı.

banner15
Avanos Eski Kaymakamı Eldivan, Çorlu Kaymakamlığı'na Atandı
01 Eylül 2022 Perşembe 10:51

banner517
banner134

Bağcılar’da 5 yıldır kaymakamlık görevini yürüten Eski Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine atandı.

Mustafa Eldivan daha önce Hacıbektaş ve Avanos Kaymakamlıklığı ile bir sürede Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini de vekaleten yürütmüştü.
Eldivan'a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Mustafa Eldivan Kimdir?

1972 yılında Kayseri de doğdu. Ortaöğrenimini İncesu Lisesinde, Lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı. 05.01.1999 da Çorum Kaymakam Adayı olarak görevine başladı. Sırasıyla Mecitözü, Gülnar, Kıbrıscık ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Dokuz ay süreli mesleki ve lisan eğitimini İngilterenin Nottingham şehrinde Nottingham Üniversitesinde tamamlayan Kaymakam ELDİVAN, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde “6-7 Eylül Olayları Işığında Türkiye’nin Azınlık Politikası ve Yansımaları” konusunda da yüksek lisans çalışması yaptı. Kemaliye, Doğanşehir, Hacıbektaş, Havran ve Avanos Kaymakamı olarak görev yapan Kaymakam ELDİVAN 04.03.2016 tarihli bakanlık onayı ile de Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine vekâleten atanmıştır. 1 Aralık 2016 Tarihli ve 29905 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı’nın: 2016/861 Karar Sayılı kararnamesi ile İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanan Kaymakam Mustafa Eldivan 19.08.2017 tarihli 345 sayılı Kararname ile İstanbul Bağcılar Kaymakamlığına atanmıştır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.