banner461

Azimli Grup'tan Başkan Savran'a hayırlı olsun ziyareti

Azimli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akçur ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

banner15
Azimli Grup'tan Başkan Savran'a hayırlı olsun ziyareti
24 Şubat 2021 Çarşamba 15:49

banner517
banner134

Azimli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akçur ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Köksal, Süleyman Akçur, Metin Melih Akçur ve Mücahit Akçur  Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Azimli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akçur ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul ederek bir süre görüşen Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’a Azimli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akçur, faaliyetleri, yatırımları ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 

Nevşehir'de iş insalarımızla, yatırımcılarımızla, Kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum teşkilatları ile el birliği içerisinde halkın hizmetinde olduklarını ifade eden Nevşehir Belediye Başkanı Savran, bir ve beraber olmamız için elimizden gelen gayreti azami şekilde göstereceğiz. İnşallah hep birlikte Nevşehir'imize hizmet edeceğiz. Bu vesile ile Azimli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akçur ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.