banner461

Başkan Arı, Beyaz Tv’de Nevşehir’i Anlattı

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Beyaz TV’de yayınlanan ‘Uyan Türkiyem’ adlı programa canlı yayın konuğu oldu.

banner15
29 Ekim 2019 Salı 12:56

banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Beyaz TV’de yayınlanan ‘Uyan Türkiyem’ adlı programa canlı yayın konuğu oldu. Nevşehir Kalesi’nden gerçekleştirilen yayında Başkan Arı, Nevşehir ile ilgili projelerini anlattı.

Proğramı izlemek için TIKLAYINIZ!

Belediye Başkanı Rasim Arı, Beyaz TV’de hafta sonları yayınlanan ve Tahir Sarıkaya’nın sunduğu ‘Uyan Türkiyem’ adlı programa Nevşehir Kalesi’nden yapılan bağlantı ile canlı yayın konuğu olarak katıldı. Sabah saat 09.25’te başlayan canlı yayında Nevşehir görüntüleri eşliğinde Merve Bektaş’ın sorularını yanıtlayan Başkan Arı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından yaptığı çalışmaları ve Nevşehir’de hayata geçireceği yeni projeleri Beyaz TV izleyicileri ile paylaştı.

Nevşehir’in Türkiye’nin en özel şehirlerinden biri olduğunu ve böyle bir şehre belediye başkanı olarak hizmet etmekten gurur duyduğunu ifade eden Arı, Nevşehir’in hayata geçirecekleri yeni projelerle birlikte Türkiye’nin marka şehirlerinden biri haline geleceğini vurguladı.

Nevşehir’in ekonomisini canlandırmak ve buna paralel olarak istihdam olanaklarını arttırmak için Nevşehir Kalesi etrafındaki yerleşim merkezini kısa sürede turizme açmayı hedeflediklerini kaydeden Arı, “Şehrimizi bir turizm merkezi olarak hazırlamak için son dönemde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ağırlık verdik. Kısa sürede çehresini değiştirdiğimiz Nevşehir, kale etrafının turizme açılması ile birlikte bir turizm merkezi haline gelecek.” Dedi.

Başkan Arı canlı yayında daha sonra Nevşehir Belediyesi’nin gençler ve kadınlar için hayata geçirdiği projelerden bahsederek yeni kurulan Hayvan Kasabası ve şehirdeki geri dönüşüm projeleri hakkında bilgiler verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.