banner461

Başkan Ay ve yönetiminden FİB Haber.Com'a Ziyaret...

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin basın- yayın kuruluşlarını ziyaretleri sürüyor.  

banner15
Başkan Ay ve yönetiminden FİB Haber.Com'a Ziyaret...
06 Nisan 2021 Salı 12:41

banner517
banner134

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri FİB Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal ve Yazı İşleri Müdürü Fikret Çapacı ile görüştüler.

Henüz ne zaman yapılacağı belli olmayan Kooperatif genel kurulu öncesinde Nevşehir'deki basın ve yayın kuruluşlarını ziyaretlerine FİB Haber ile devam eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, ziyaret esnasında kooperatifin başkanlığı döneminde nereden nereye getirildiğini de anlattı.  

Genel Merkez yönetiminde bulunmasının Nevşehir'e getirilen ve getirilecek olan kredi plasmanları açısından büyük önem taşıdığına vurgu yapan Başkan Kemal Ay, Nevşehir'deki basın yayın kuruluşlarının genel kurul sürecinde objektif bir yayıncılık yapmaları gerekliliğine de dikkat çekti.  

Başkan Ay'a ziyarette genel kurula da aday yönetim kurulu üyeleri Cengiz Taşhan, Ekrem Doğan, Sinan Öztekin, Ramazan Millet ve Mustafa Ateşlioğlu'da eşlik ettiler.  

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren FİB Haber Gazetemiz Genel Koordinatörü Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal'da, nazik ziyaretleri için Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.