banner461

Başkan İbaş, Bozcaada Belediye Başkanı Yılmaz'ı Avanos'ta Ağırladı

Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş'ı makamında ziyaret etti.

banner15
Başkan İbaş, Bozcaada Belediye Başkanı Yılmaz'ı Avanos'ta Ağırladı
22 Eylül 2021 Çarşamba 23:55

banner517
banner134

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Avanos İlçe Malmüdürü Erdoğan Başkan'ın misafiri olarak Nevşehir Kapadokya bölgesine gelen Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz'ı ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan İbaş, Avanos ve belediyecilik faaliyetleri hakkında mevkidaşına bilgi verdi.

Misafir perverlikleri için Başkan İbaş’a teşekkür eden Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Avanos'u çok beğendiğini ifade etti.

İki başkanın görüşmesi çekilen hatıra fotoğrafı ve hediye takdimiyle son buldu.

Kapadokya'ya gelinirde testi kebabı yenmez mi?

Başkan İbaş, Avanos İlçe Malmüdürü Erdoğan Başkan ve konuk Belediye Başkanı Yılmaz ile birlikte öğle yemeğinde Kapadokya bölgesinin yöresel lezzetlerinden testi kebabı yediler.

Zelve Restaurant'ta yediği testi kebabına hayran kaldığını söyleyen Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz"Yıllardır hayalini kurduğum Kapadokya bölgesine gelmeyi çok istiyordum, bu güne kısmet oldu. Avanos Malmüdürü değerli dostum Erdoğan Başkan'ın da Avanos'da görev yapıyor olması hem ziyaret hemde bizim için çok güzel bir gezi oldu.

Kapadokya Bölgesine hayran kaldığını ifade eden konuk Belediye Başkanı Yılmaz, "bölge çok güzel ayrıca Kızılırmak nehride Avanos'a ayrı bir güzellik katıyor" dedi. 

Haber/Foto: Metin Yıldırım


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.