banner461

Başkan Parmaksız’ın ‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ Mesajı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu M. Arif Başkanı Parmaksız ‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ Mesajı Yayınladı.

banner15
Başkan Parmaksız’ın ‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ Mesajı
21 Ekim 2021 Perşembe 11:18

banner517
banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu M. Arif Başkanı Parmaksız ‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ Mesajı Yayınladı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız yayınladığı mesajında;“Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından birisi basındır. Gazeteciler; haber alma özgürlüğü, toplumsal farkındalık oluşturulması, ifade ve fikir hürriyetinin kamusal alanda yayılabilmesi açısından büyük bir sorumluluğa sahiptir.  

Dünyanın her köşesinde haber alma ihtiyacını karşılayarak toplumun doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasında aracı olan her türlü zorluğa ve sıkıntıya rağmen fedakarca çalışan basın mensuplarımızın mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için verdikleri mücadele her türlü takdiri hak etmektedir. 

Bu vesileyle; kamu yararı gözeterek emek veren; uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden fedakârca çalışan, basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen tüm basın mensuplarımızın ‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.” Dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.